Київ накрила страшна гроза, місто «поринуло ві тьму»: фото і відео

Без рубрики
загрузка...

о Києва 19 липня мчить страшна погода. Як і прогнозували синоптики, в місто рухаються величезні дощові хмари.

Люди в соцмережах вже публікують фото і відео природного явища.

Так, зазначається, що величезні хмари прямують з Вишневого.

Київ накрила страшна гроза, місто "поринуло ві тьму": фото і відеоКиїв накрила страшна гроза, місто "поринуло ві тьму": фото і відеоУ деяких районах Києва на момент 12.00 вже почався дощ.

Київ накрила страшна гроза, місто "поринуло ві тьму": фото і відеоКиїв накрила страшна гроза, місто "поринуло ві тьму": фото і відеоТак, наприклад, на Біличах опади почалися, але не сильні, відзначають користувачі.

У Голосіївському районі і на Подолі стало дуже темно, як глибоким ввечері.

загрузка...

Київ накрила страшна гроза, місто "поринуло ві тьму": фото і відеоКиїв накрила страшна гроза, місто "поринуло ві тьму": фото і відео«На Осокорках як завжди-з правого берега все чорне, з Позняків і Харківської чисте блакитне небо», — пишуть користувачі в соцмережах.

На момент 12:11 практично у всіх районах Києва почався дощ. На метро «Академмістечко» дощова вода затопила перехід.

загрузка...

 

Що прогнозує Гідрометцентр

У Гідрометцентрі тим часом показали, як виглядає поточна синоптична ситуація над Україною.

«Холодний фронт із хвилями просувається із північного-заходу, вздовж лінії фронту утворюються потужні грозові хмари висотою до 12 км із температурою на вершинах близько -60, під хмарами випадають дощі зливового характеру, шквали та град. Під час випадіння опадів та граду із хмари опускається переохолоджене повітря, і вдаряючись об землю поширюється, ніби ударна хвиля, в якій повітря обертається навколо горизонтальної вісі, досягаючи раптово великих швидкостей. Такий вітер має назву шквалистого низхідного посилення вітру, яке і здатне пригинати та ламати дерева. Будьте обачні і бережіть себе!» — попередили українців синоптики.

загрузка...
Оцените статью
Добавить комментарий